Zásielka otázky

Ak Vaša zásielka nebolo doručené včas, alebo ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa dodania, prosíme kontaktujte UPS Nároky centrum priamo: 1-800-PICK-UPS (1-800-742-5877) alebo www.ups.com. Všetky výrobky obsahujú plnou zárukou výrobcu, ak nie je ustanovené inak opísať.

Naša Return / náhrad

Všetky výrobky obsahujú plnou zárukou výrobcu, ak nie je ustanovené inak opísať. Záruka vás chráni proti všetky vady, vrátane prípadných škôd vzniknutých prostredníctvom lodnej dopravy. Ak výrobok nefunguje, ako je opísané, alebo dorazí poškodené, máte 15 dní na začatie vrátiť a požiadať o číslo RMA (podrobne v našom návrate, pozri ďalej). My neprijímame priznanie z iných dôvodov, než je chybný alebo poškodených vecí. Ak je výrobok chybný alebo poškodený, budeme vymieňať položky na žiadne náklady na Vás. Budeme vydávať iba náhradu, ak je tovar skladom. Prosím, zavolajte alebo napíšte nám, ak máte nejaké ďalšie otázky pred nákupom akejkoľvek položky. Ďakujeme Vám za pochopenie a spoluprácu.

Odmietnutie nástupu na balík politiky

Ak je výrobok vrátený UPS do nášho skladu budeme pripíše sumu produktu. Avšak, bude účtovať zákazníkovi vrátiť prepravné náklady. Tieto náklady budú vysvetlená na vás, keď vám oznámi aj pozáručný servis poprel balíka, alebo UPS vráti k nám poprel balíčku bez predchádzajúceho upozornenia. Zákazník je zodpovedný za všetky vrátenie poplatkov za zamietnutie obale alebo vrátiť odosielateľovi.

Naše konanie o návrate

Ak budete potrebovať výmenu (v dôsledku chybného alebo poškodeného výrobku), kontaktujte prosím naše zákaznícke oddelenie služieb (info@manufacturersclearance.com) do 15 dní od dátumu dodania. Budeme vydávať vám číslo RMA a harmonogram ne-cost pickup prostredníctvom nášho prepravcu. My neprijímame priznanie z iných dôvodov, než je chybný alebo poškodených vecí. Položka musí byť v originálnom balení / krabica s ALL pôvodnom obale, obsah tak, aby boli oprávnené na výmenu. Musíte mať číslo RMA (vydaný výrobcovia Svetlá) pred dodaním produktu späť k nám na záručnú opravu alebo výmenu.

Zákaznícky servis 310-427-7689


Flags of the world
Join our mailing list for more great savings and special offers!
© 2010 Manufacturers Clearance. All Rights Reserved.
USABritainSwedenSpainSloveniaSlovakiaRomaniaPortugalPolandNorwayNew ZealandNetherlandsMaltaLuxembourgLithuaniaLatviaItalyIrelandHungaryGreeceGermanyFranceFinlandEstoniaDenmarkCzech RepublicCyprusCanadaBulgariaBelgiumAustriaAustralia