Pytań przesyłkę

Jeśli przesyłka nie dotarła na czas, lub jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące dostawy prosimy o kontakt z Centrum UPS roszczeń bezpośrednio: 1-800-PICK-UPS (1-800-742-5877) lub www.ups.com. Wszystkie produkty zawierają pełną gwarancją producenta, chyba że inaczej opisane.

Powrocie / Polityka zwrotu

Wszystkie produkty zawierają pełną gwarancją producenta, chyba że inaczej opisane. Gwarancja chroni przed wszelkimi wadami, w tym wszelkie szkody poniesione przez koszty. Jeżeli produkt nie działa zgodnie z opisem i dotrze uszkodzona, masz 15 dni na wszczęcie i żądanie zwrotu numer RMA (szczegółowe procedury w powrocie poniżej). Nie przyjmujemy zwrotów z powodu innego niż wadliwe lub uszkodzone elementy. Jeśli produkt jest uszkodzony lub wadliwy, zostanie wymiany przedmiotu bez dodatkowych kosztów. Będziemy tylko kwestia zwrotu, jeżeli towar jest na stanie. Zadzwoń lub napisz do nas jeśli masz jakieś dodatkowe pytania przed zakupem przedmiotu. Dziękujemy za zrozumienie i współpracę.

Odmowa pakietu polityki

Jeśli produkt jest zwracany przez UPS do naszego magazynu będziemy kredytowej kwota produktu. Jednak będzie obciążać klienta koszt wysyłki w obie strony. Koszt ten zostanie wyjaśnione do Ciebie gdy powiadamia obsługi klienta, którym odmówiono przyjęcia pakietu, lub UPS powróci do nas pakiet odmawia bez powiadomienia. Klient jest odpowiedzialny za wszystkie koszty zamian za pakiet lub odmowy zwrotu do nadawcy.

Nasze procedury zwrotu

Jeśli wymagają wymiany (ze względu na wadliwy lub uszkodzony produkt), prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta (info@manufacturersclearance.com) w ciągu 15 dni od daty dostawy. Wydamy Ci numer RMA i harmonogram odbioru bez ponoszenia żadnych kosztów za pośrednictwem naszego spedytora. Nie przyjmujemy zwrotów z powodu innego niż wadliwe lub uszkodzone elementy. Pozycja musi być w oryginalnym opakowaniu / pudełku z ALL oryginalną zawartość pakietu w celu zakwalifikowania się do wymiany. Musisz mieć numer RMA (wydanych przez producentów rozliczenia) przed wysłaniem produktu do nas do naprawy gwarancyjnej lub wymiany.

Obsługa klienta 310-427-7689


Flags of the world
Join our mailing list for more great savings and special offers!
© 2010 Manufacturers Clearance. All Rights Reserved.
USABritainSwedenSpainSloveniaSlovakiaRomaniaPortugalPolandNorwayNew ZealandNetherlandsMaltaLuxembourgLithuaniaLatviaItalyIrelandHungaryGreeceGermanyFranceFinlandEstoniaDenmarkCzech RepublicCyprusCanadaBulgariaBelgiumAustriaAustralia