Vežimo klausimai

Jei Jūsų siunta neatvyko laiku, arba jei turite klausimų dėl pristatymo, kreipkitės į UPS Pretenzijos centras tiesiogiai: 1-800-PICK-UPS (1-800-742-5877) arba www.ups.com. Visi produktai yra visiškai gamintojų garantija, išskyrus atvejus, kai kitaip nurodyta.

Mūsų grąžinimo / grąžinimo

Visi produktai yra visiškai gamintojų garantija, išskyrus atvejus, kai kitaip nurodyta. Garantija apsaugo jus nuo bet kokios defektų, įskaitant bet kokią žalą, patirtas per laivyba. Jeigu gaminys neveikia taip, kaip nurodyta arba atvyksta sugadintas, turite 15 dienų pradėti grįžti ir prašyti RMA numerį (išsamiai Mūsų grąžinimo procedūrą žemiau). Mes nesutinkame, grąžina dėl kitų priežasčių nei sugadintas arba pažeista elementus. Jei gaminys yra su trūkumu ar sugadintas, mes keistis punkto jokio mokesčio jums. Mes tik grąžinimą, jei prekė šiuo metu sandėlyje nėra. Skambinkite arba rašykite mums, jei turite papildomų klausimų prieš perkant kokią nors prekę. Dėkojame už Jūsų supratimą ir bendradarbiavimą.

Atsisakymas paketo politika

Jei produktas yra grąžinamas UPS mūsų sandėlyje mes kredito produkto kiekį. Tačiau bus atsakingas už klientų grąžinti siuntimo išlaidų. Šios išlaidos bus paaiškinta jums, kai jums praneša apie klientų aptarnavimo atsisakymo pakuotės, arba UPS grįžta į mus neigė paketas be įspėjimo. Klientas yra atsakingas už visos grąžinimo mokesčiai už atsisakymą pakuotės arba grąžinti siuntėjui.

Mūsų grąžinimo procedūros

Jei jums reikia keistis (dėl defektų arba sugadintą produktą), prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo skyrius (info@manufacturersclearance.com) per 15 dienų nuo pristatymo dienos. Mes parengsime Jums RMA numerį ir tvarkaraščio nemokamus pikapas per mūsų siuntėjui. Mes nesutinkame, grąžina dėl kitų priežasčių nei sugadintas arba pažeista elementus. Prekė turi būti originalioje pakuotėje arba dėžutė su visų originalių pakelio turinį, siekiant gauti valiutos. Turite RMA numerį (išduotų gamintojai, muitinės formalumų tvarkymas) prieš išsiunčiant produktą Grįžti į mus dėl garantinio remonto ar keitimo.

Klientų aptarnavimas 310-427-7689


Flags of the world
Join our mailing list for more great savings and special offers!
© 2010 Manufacturers Clearance. All Rights Reserved.
USABritainSwedenSpainSloveniaSlovakiaRomaniaPortugalPolandNorwayNew ZealandNetherlandsMaltaLuxembourgLithuaniaLatviaItalyIrelandHungaryGreeceGermanyFranceFinlandEstoniaDenmarkCzech RepublicCyprusCanadaBulgariaBelgiumAustriaAustralia