Vedu Küsimused

Kui teie saadetis ei ole saabunud õigeaegselt, või kui teil on mingeid küsimusi kohaletoimetamise võtke UPS kohtuvaidluste Center otse: 1-800-PICK-UPS (1-800-742-5877) või www.ups.com. Kõik tooted sisaldavad täielikku tootjate garantii, kui ei ole kirjeldatud.

Meie Tagasi / tagasimaksmine Policy

Kõik tooted sisaldavad täielikku tootjate garantii, kui ei ole kirjeldatud. Garantii kaitseb teid mis tahes ja kõik defektid, sealhulgas mis tahes kahjude kaudu shipping. Kui toode ei toimi nagu kirjeldatud või saabub vigastatud, teil on 15 päeva algatada tagasi ja nõuda RMA number (täpsustatud Meie tagastamisest allpool). Me ei aktsepteeri tulu muul põhjusel kui vigane või kahjustatud objekte. Kui toode on defektne või kahjustatud, siis me vahetada kirje tasuta teile. Me ainult küsimus tagastamist juhul, kui objekt on out of stock. Palun helistage või saatke meile, kui Teil on täiendavaid küsimusi Enne ostu tahes objekti. Me täname teid teie mõistmise ja koostöö.

Lennureisist Package Policy

Kui toode tagastatakse UPS meie ladu me krediidi summa toode. Kuid see eest klient tagastab meresõidu hind. See hind on selgitatud sulle teatama klienditeenindusse eitas pakendi või UPS tagastab meile eitas pakendi ilma ette teatamata. Klient vastutab kõikide tulu eest eitas pakendile või saatjale tagastamise.

Meie tagastamisest

Kui vajate vahetamine (tänu defektne või kahjustatud toode), võtke ühendust meie klienditeenindusega (info@manufacturersclearance.com) 15 päeva jooksul tarnimise kuupäevast. Saadame teile RMA number ja ajakava ei tekita kulusid pikap läbi meie saatja. Me ei aktsepteeri tulu muul põhjusel kui vigane või kahjustatud objekte. Element peab olema originaalpakendis / kasti KÕIK originaalpakendis sisu, et nad oleksid kõlblikud vahetamiseks. Sul peab olema RMA number (välja Tootjad kliirens) enne lähetamist toote tagasi meile garantii remonti või väljavahetamist.

Klienditeenindus 310-427-7689


Flags of the world
Join our mailing list for more great savings and special offers!
© 2010 Manufacturers Clearance. All Rights Reserved.
USABritainSwedenSpainSloveniaSlovakiaRomaniaPortugalPolandNorwayNew ZealandNetherlandsMaltaLuxembourgLithuaniaLatviaItalyIrelandHungaryGreeceGermanyFranceFinlandEstoniaDenmarkCzech RepublicCyprusCanadaBulgariaBelgiumAustriaAustralia