Zásilka otázky

Pokud Vaše zásilka nebylo doručeno včas, nebo pokud máte jakékoli otázky týkající se dodání, prosíme kontaktujte UPS Nároky centrum přímo: 1-800-PICK-UPS (1-800-742-5877) nebo www.ups.com. Všechny výrobky obsahují plnou zárukou výrobce, pokud není stanoveno jinak popsat.

Naše Return / náhrad

Všechny výrobky obsahují plnou zárukou výrobce, pokud není stanoveno jinak popsat. Záruka vás chrání proti veškeré vady, včetně případných škod vzniklých prostřednictvím lodní dopravy. Pokud výrobek nefunguje, jak je popsáno, nebo dorazí poškozené, máte 15 dní na zahájení vrátit a požádat o číslo RMA (podrobně v našem návratu, viz dále). My nepřijímáme přiznání z jiných důvodů, než je vadný nebo poškozených věcí. Pokud je výrobek vadný nebo poškozený, budeme vyměňovat položky na žádné náklady na Vás. Budeme vydávat pouze náhradu, pokud je zboží skladem. Prosím, zavolejte nebo napište nám, pokud máte nějaké další dotazy před nákupem jakékoli položky. Děkujeme Vám za pochopení a spolupráci.

Odepření nástupu na balíček politiky

Pokud je produkt vrácený UPS do našeho skladu budeme připíše částku produktu. Nicméně, bude účtovat zákazníkovi vrátit přepravní náklady. Tyto náklady budou vysvětlena na vás, když vám oznámí i pozáruční servis popřel balíku, nebo UPS vrátí k nám popřel balíčku bez předchozího upozornění. Zákazník je odpovědný za všechny vrácení poplatků za odepření obalu nebo vrátit odesílateli.

Naše řízení o návratu

Pokud budete potřebovat výměnu (v důsledku vadného nebo poškozeného výrobku), kontaktujte prosím naše zákaznické oddělení služeb (info@manufacturersclearance.com) do 15 dnů od data dodání. Budeme vydávat vám číslo RMA a harmonogram ne-cost pickup prostřednictvím našeho přepravce. My nepřijímáme přiznání z jiných důvodů, než je vadný nebo poškozených věcí. Položka musí být v originálním balení / krabice s ALL původním obalu, obsah tak, aby byly způsobilé pro výměnu. Musíte mít číslo RMA (vydaný výrobci Světlá) před dodáním produktu zpět k nám na záruční opravu nebo výměnu.

Zákaznický servis 310-427-7689


Flags of the world
Join our mailing list for more great savings and special offers!
© 2010 Manufacturers Clearance. All Rights Reserved.
USABritainSwedenSpainSloveniaSlovakiaRomaniaPortugalPolandNorwayNew ZealandNetherlandsMaltaLuxembourgLithuaniaLatviaItalyIrelandHungaryGreeceGermanyFranceFinlandEstoniaDenmarkCzech RepublicCyprusCanadaBulgariaBelgiumAustriaAustralia